Przasnyski Zlot Motoszybowcowy ODWOŁANY!

UWAGA Ze względu na niesprzyjające prognozy pogody zlot został odwołany. Za utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy. Bezpieczeństwo imprezy jest dla nas najwyższym priorytetem. O nowym terminie zlotu powiadomimy niebawem.

Politechnika Warszawska serdecznie zaprasza pilotów i właścicieli motoszybowców do udziału w niezwykłym wydarzeniu lotniczym – Przasnyskim Zlocie Motoszybowcowym który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2023 r.

Wydarzenie ma na celu promocję turystyki lotniczej w regionie Przasnysza, a także zapewnienie uczestnikom niezapomnianego weekendu pełnego atrakcji.

Zlot Motoszybowcowy będzie okazją do odkrycia malowniczych miejsc wokół Przasnysza, które zachwycą miłośników lotnictwa. W ramach imprezy planowane są również konkurencje nawigacyjne oraz zawody związane z precyzyjnym lądowaniem, które zapewnią sympatyczną rywalizację i emocje dla wszystkich uczestników.

Jednym z głównych punktów programu będzie integracja i wymiana doświadczeń między załogami motoszybowców. Wykłady towarzyszące zapewnią wartościową wiedzę i inspirację dla entuzjastów lotnictwa. W ramach imprezy zaprezentowane zostaną motoszybowce używane w Polsce, w tym odnowiony Bąk Antoniego Kocjana. Ponadto, Politechnika Warszawska będzie prezentować swoje projekty motoszybowców, będące owocem innowacyjności i zaangażowania studentów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Przasnyskiego Zlotu Motoszybowcowego, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami. Można również skontaktować się pod numerem telefonu 504530933.

Zaproszenie

Program zlotu

Zgłoszenie motoszybowca

Dołącz do nas na niezapomnianym wydarzeniu lotniczym i ciesz się pasją motoszybrowania w malowniczej okolicy Przasnysza!